Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2019/20


STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW DLA MARTYNY I ADAMA

Wyróżnieni uczniowie02.12.2019r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów. W spotkaniu udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z rejonu bydgoskiego, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen oraz szczególne osiągnięcia w konkursach bądź olimpiadach. Stypendium otrzymali m.in. uczennica Liceum Ogólnokształcącego Martyna Jankowska oraz uczeń Technikum Rolniczego Adam Gołębiewski z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach. Pan Kurator Marek Gralik złożył serdeczne gratulacje zebranym uczniom. Podziękował organom prowadzącym, dyrektorom, nauczycielom oraz rodzicom, którzy wspierają rozwój i zainteresowania młodych ludzi. W trakcie swojego wystąpienia zaznaczył, że sukces odniesiony przez uczniów to suma pasji i talentu oraz codziennej ciężkiej pracy, okraszonej wyrzeczeniami.


PRYMUSI ZAWODU KUJAW I POMORZA

prymusi

Projekt stypendialny "Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza" jest realizowany przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Aby otrzymać stypendium należało uzyskać bardzo dobre lub celujące oceny z przedmiotów zawodowych, wypracować bardzo wysoką średnią ocen wszystkich przedmiotów w danym roku szkolnym, posiadać osiągnięcia w konkursach i olimpiadach, a także kształcić się w zakresie tzw. "inteligentnych specjalizacji". Spośród stypendystów z terenu powiatu mogileńskiego aż 17 to uczniowie Zespołu Szkół w Bielicach: Monika Cieślewicz, Adam Gołębiewski, Magdalena Kasprowicz, Wojciech Kędzierski, Michał Kopliński, Zuzanna Kowalska, Katarzyna Krzewińska, Julia Nawrocka, Bartosz Nowak, Julia Nowak, Jakub Oliwkowski, Olga Pilachowska, Paulina Przewiedzikowska, Kamil Roszak, Sandra Różańska, Klaudia Słowińska, Weronika Stawska. Gratulujemy stypendystom!!!


STYPENDIUM Z URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO DLA PATRYCJI

PATRYCJA

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Bielicach co roku otrzymują stypendia, o które mogą się starać, osiągając bardzo dobre wyniki w nauce. Patrycja Czajka z klasy III TOŻ jest w tym roku szkolnym stypendystką Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Gratulujemy wysokiej średniej!
WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE

Jakub i Adam5.12.2019 w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie odbył się "Wojewódzki konkurs wiedzy i bezpieczeństwie pracy w rolnictwie". Współoranizatorami byli ODR Minikowo, KRUS, PIP i KP Izba Rolnicza w Przysieku. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy z zakresu bhp podczas prac w gospodarstwie rolnym. W konkursie brało udział ok 40 uczniów ze szkół o profilu rolniczym z całego naszego województwa. Naszą szkołę z ogromnym sukcesem reprezentowali: Jakub Augustyniak z klasy IVTMRiA, który zajął I miejsce oraz Adam Gołębiewski z klasy IVTR, który zajął III miejsce. Uczniom gratulujemy sukcesu.
Rok szkolny 2018/19


SUKCES UCZNIÓW W OLIMPIADZIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZEJ

OWIUR

7 - 8 czerwca 2019 roku odbył się etap centralny XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Hańczowej (Beskid Niski, woj. małopolskie). Zespół Szkół w Bielicach w bloku produkcja roślinna reprezentował uczeń klasy III Technikum Rolniczego Adam Gołębiewski, natomiast w bloku mechanizacji rolnictwa uczeń klasy IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa Kacper Walisiak. Adam uzyskał tytuł laureata zajmując III miejsce w Polsce, natomiast Kacper tytuł finalisty.
OLIMPIADA WIEDZY TEOLOGICZNEJ

OTK

Sebastian Slowiński z kl. I THL oraz Jakub Filipiak i Dawid Arent z kl II TRW wzięli udział w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej, który odbył się 27 lutego w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie. W tym roku olimpiadzie towarzyszy hasło "Święty Jacek – wzór ewangelizacji" i wokół tego tematu zbudowane zostały pytania i zagadnienia teologicznych zmagań. III miejsce zajął Sebastian Słowiński. Nagrody i gratulacje zwycięzcom, a także dyplomy wszystkim uczestnikom wręczył bp Krzysztof Wętkowski.


FINALISTA ETAPU CENTRALNEGO OLIMPIADY WIEDZY O TURYSTYCE

TURYSTA

Bartosz Nowak z klasy III technikum obsługi turystycznej Finalistą VI edycji Olimpiady Wiedzy o Turystyce organizowanej przez Uniwersytet Łódzki. Bartosz o tytuł eksperta turystyki powalczy już w kwietniu w Spale. Trzymajcie kciuki! Warto dodać, że to już szósta edycja Olimpiady i nasz szósty uczeń w ścisłym finale.

STYPENDYŚCI "PRYMUS ZAWODU KUJAW I POMORZA"

PZKIP

Spośród 43 stypendystów "Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza"z terenu powiatu mogileńskiego aż 20 to uczniowie Zespołu Szkół w Bielicach: Monika Cieślewicz, Jakub Filipiak, Klaudia Gmur, Adam Gołębiewski, Remigiusz Grabowski, Michał Kopliński, Zuzanna Kowalska, Katarzyna Krzewińska, Marceli Kwiatkowski, Michał Malicki, Zuzanna Marchlewicz, Julia Nawrocka, Julia Nowak, Jakub Oliwkowski, Paulina Przewiedzikowska, Kamil Rojek, Kamil Roszak, Klaudia Słowińska, Weronika Stawska oraz Natalia Szubert. Gratulujemy!!!STYPENDIUM RADY RODZICÓW

STYPENDIA

W trakcie apelu z okazji Dnia Patrona w dniu 6 lutego br kolejne osoby otrzymały stypendium "Aktywny – kreatywny uczeń", fundowane przez Radę Rodziców. Tym razem uhonorowane nim zostały dwie uczennice klas trzecich – Aleksandra Fydrych z III TŻ oraz Paulina Przewiedzikowska z III TL. Ciężka praca i zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły popłaca! Gratulujemy!
STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW

STYPEDNIUM PREMIERA

14.12.2018r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów. W spotkaniu udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z rejonu bydgoskiego, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Stypendium otrzymała m.in. uczennica Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach, Klaudia Gmur.

logo biuletynu informacji publicznej BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ