ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY "BIAŁE KUJAWY"

Białe Kujawy

Zespół Tańca ludowego" Białe Kujawy" działający przy Zespole Szkół w Bielicach kultywuje tradycje ludowe nieprzerwanie od 60 lat. W jego skład wchodzi 22 uczniów szkoły. Skupia młodzież, która poprzez uczestnictwo w zajęciach rozwija swoje zainteresowania kulturą ludową, narodową oraz kulturą innych narodów.
W programie zespołu "Białe Kujawy" zobaczyć można: Tańce Narodowe, Tańce Wielkopolskie, Tańce Kujawskie.

Instruktorem tańca jest pan Mariusz Zieliński.

historia zespołu

KOŁO JEŹDZIECKIE

koło jeździeckie

Ośrodek jeździecki przy Zespole Szkół w Bielicach posiada certyfikat PZJ II***. Uczniowie chcący startować w oficjalnych zawodach mogą zostać zrzeszeni w sekcji jeździeckiej miejscowego klubu sportowego - MUKS Bielice.

MUKS Bielice Volleyball

muks

Sekcja siatkówki dziewcząt działająca w ramach MUKS (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy).
Trenerem drużyny jest Tomasz Wyzina.

logo biuletynu informacji publicznej BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ