Informacja o kursach

Podanie o przyjęcie na kurs

R03 - prowadzenie produkcji rolniczej - plan zajęć

T06 - sporządzanie potraw i napojów - plan zajęć

Kursy kwalifikacyjne - terminarz zajęć w roku szkolnym 2018/2019


Semestr I

1

28.09 - 30.09

2

05.10 - 07.10

3

12.10 - 14.10

4

19.10 - 21.10

5

02.11 - 04.11

6

16.11 - 18.11

7

23.11 - 25.11

8

07.12 - 09.12

9

14.12 - 16.12

10

11.01 - 13.01

11

18.01 - 20.01

12

25.01 - 27.01

13

08.02 - 10.02

Semestr II

14

01.03 - 03.03

15

15.03 - 17.03

16

22.03 - 24.03

17

05.04 - 07.04

18

19.04 - 21.04

19

26.04 - 28.04

20

10.05 - 12.05

21

17.05 - 19.05

22

24.05 - 26.05

23

07.06 - 09.06

24

14.06 - 16.06

25

21.06 - 23.06

 


Plan zajęć kwalifikacyjnego kursu zawodowego R03 - Prowadzenie produkcji rolniczej

Czwartek 10.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

PRODUKCJA ROŚLINNA

Roman Żółkiewicz

15.50 - 16.35

Roman Żółkiewicz

16.40 - 17.25

Roman Żółkiewicz

17.30 - 18.15

 

TECHNIKA  W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

18.20 - 19.05

Marek Staszewski

19.10 - 19.55

Marek Staszewski

Piątek 11.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 20.25

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ
(6h)

Grzegorz Sobieralski
Agnieszka Jakubowska

 

Sobota 12.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 11.40

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Grzegorz Sobieralski
Zbigniew Kinowski

11.50 - 15.30

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Grzegorz Sobieralski
Zbigniew Kinowski

Czwartek 17.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

TECHNIKA W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

15.50 - 16.35

Marek Staszewski

16.40 - 17.25

Marek Staszewski

17.30 - 18.15

 

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

Agnieszka Jakubowska

18.20 - 19.05

Agnieszka Jakubowska

19.10 - 19.55

Agnieszka Jakubowska

Piątek 18.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

TECHNIKA W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

15.50 - 16.35

Marek Staszewski

16.40 - 17.25

Marek Staszewski

17.30 - 18.15

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

Agnieszka Jakubowska

18.20 - 19.05

Agnieszka Jakubowska

19.10 - 19.55

Agnieszka Jakubowska

Sobota 19.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 11.40

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Agnieszka Jakubowska
Zbigniew Kinowski

 

11.50 - 15.30

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Agnieszka Jakubowska
Zbigniew Kinowski

 

 

 

Czwartek 24.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

Agnieszka Jakubowska

15.50 - 16.35

Agnieszka Jakubowska

16.40 - 17.25

Agnieszka Jakubowska

17.30 - 18.15

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Agnieszka Jakubowska
Grzegorz Sobieralski

18.20 - 19.05

19.10 - 19.55

Piątek 25.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

Agnieszka Jakubowska

15.50 - 16.35

Agnieszka Jakubowska

16.40 - 17.25

Agnieszka Jakubowska

17.30 - 18.15

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (3h)

Agnieszka Jakubowska
Grzegorz Sobieralski

18.20 - 19.05

19.10 - 19.55

Sobota 27.05.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 11.40

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Zbigniew Kinowski
Jacek Ładziak

 

11.50 - 15.30

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Zbigniew Kinowski
Jacek Ładziak

 

Plan zajęć kursu kwalifikacyjnego T06 - sporządzanie potraw i napojów

czwartek 10.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-20.25

Pracownia gastronomiczna (6h)

A. Nowakowski, E. Hartwich

piątek 11.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Przedsiębiorstwo gastronomiczne

G. Nowińska

15.50-16.35

G. Nowińska

16.40-17.25

G. Nowińska

17.30-18.15

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

18.20-19.05

E. Staszewska

19.10-19.55

E. Staszewska

sobota 12.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-8.45

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

8.50-9.35

E. Staszewska

9.40-10.25

E. Staszewska

10.30-11.15

Zasady żywienia człowieka

E. Staszewska

11.25 -16.15

Pracownia gastronomiczna (5h)

K. Woroch, M. Jasińska

czwartek 17.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-20.25

Pracownia gastronomiczna (6h)

K. Woroch, E. Hartwich

piątek 18.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

 

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

15.50-16.35

E. Staszewska

16.40-17.25

E. Staszewska

17.30-18.15

E. Staszewska

18.20-19.05

Język obcy zawodowy

B. Rólski

19.10-19.55

B. Rólski

sobota 19.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

8.00- 13.45

Pracownia gastronomiczna (6 h)

A. Nowakowski, K.Woroch

13.50-  16.35

Pracownia gastronomiczna (3h)-II grupa

 A. Nowakowski

czwartek 24.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-20.25

Pracownia gastronomiczna (6h)

K. Woroch, M. Jasińska

piątek 25.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

 

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

15.50-16.35

E. Staszewska

16.40-17.25

E. Staszewska

17.30-18.15

E. Staszewska

18.20-19.05

Język obcy zawodowy

B. Rólski

19.10-19.55

B. Rólski

sobota 26.05.18

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-8.45

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

8.50-9.35

E. Staszewska

9.40-10.25

E. Staszewska

10.30-11.15

Zasady żywienia człowieka

E. Staszewska

11.25 -16.15

Pracownia gastronomiczna (5h)

E. Hartwich, M. Jasińska


 

kontakt:
tel: (52) 315 59 60
(52) 315 04 92
fax: wew: 139
e-mail:
sekretariat@zs-bielice.pl




Rajd Weteranów Szos



Regionalne Targi Rolne
retro
szk

Program Aktywny Uczeń


MEN


Kuratorium Oświaty


Centralna Komisja Egzaminacyjna


Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

/
Starostwo Powiatowe w Mogilnie


Urząd Miejski w Mogilnie

Współpracujemy z:


Fundacja Powiatu Mogileńskiego


schronisko Szrenica


schronisko Dom Śląski

/
schronisko Samotnia


Copyright © 2011 ŁJ SM