Harmonogramy zajęć KKZ

Kwalifikacyjny kurs zawodowy RL06 - jeździec

Terminarz zajęć dla kursu RL06 jeździec:

Szczegółowy harmonogram dla kursu RL06 jeździec: sprawdź>>>

Kwalifikacyjny kurs zawodowy RL03 - rolnik

Terminarz zajęć dla kursu RL03 rolnik: sprawdź>>>

Szczegółowy harmonogram dla kursu RL03 rolnik: sprawdź>>>

Szczegółowy harmonogram dla kursu RL06 jeździec


DATA

Przedmiot

Prowadzący

liczba
godzin

Godzina

2 mar

Szk. i uż. koni gr I

Aleksandra Chojnacka

3

15:00-18:00

3 mar

Szk. i uż. koni gr I

Agnieszka Olech

4

16:00-20:00

4 mar

Prow. chowu gr.II

Agnieszka Olech

3

15:00-18:00

5 mar

Szk. i uż. koni gr II

Aleksandra Chojnacka

4

16:00-20:00

6 mar

Jeździectwo

Ryszard Szymoniak

4

15:15-18:25

6 mar

Szk. i uż. koni gr I

Aleksandra Chojnacka

2

18:30-20:30

7 mar

Jeździectwo

Ryszard Szymoniak

2

8:00-9:30

7 mar

Szk. i uż. koni gr I

Ryszard Szymoniak

2

9:45-11:45

7 mar

Szk. i uż. koni gr II

Ryszard Szymoniak

2

12:00-14:00

7 mar

Jeździectwo

Ryszard Szymoniak

4

14:30-17:45

7 mar

Szk. i uż. koni gr II

Aleksandra Chojnacka

2

18:00-20:00

8 mar

Język angielski

Małgorzata Józwik

6

8:00-13:00

8 mar

Szk. i uż. koni gr I

Aleksandra Chojnacka

2

13:30-15:30

8 mar

Szk. i uż. koni gr II

Aleksandra Chojnacka

2

15:45-17:45

9 mar

Szk. i uż. koni gr I

Aleksandra Chojnacka

3

15:00-18:00

10 mar

Szk. i uż. koni gr I

Agnieszka Olech

4

16:00-20:00

11 mar

Prow. chowu gr.II

Agnieszka Olech

3

15:00-18:00

12 mar

Szk. i uż. koni gr II

Aleksandra Chojnacka

4

16:00-20:00

16 mar

Szk. i uż. koni gr I

Aleksandra Chojnacka

3

15:00-18:00

17 mar

Szk. i uż. koni gr I

Agnieszka Olech

4

16:00-20:00

18 mar

Prow. chowu gr.II

Agnieszka Olech

3

15:00-18:00

19 mar

Szk. i uż. koni gr II

Aleksandra Chojnacka

4

16:00-20:00

20 mar

Jeździectwo

Jarosław Lewandowski

1

15:15-16:00

20 mar

Chów koni

Jarosław Lewandowski

3

16:10-18:25

20 mar

Prow. chowu gr.I

Jarosław Lewandowski

2

18:30-20:30

21 mar

Chów koni

Jarosław Lewandowski

2

8:00-9:30

21 mar

Prow. chowu gr.II

Jarosław Lewandowski

2

9:45-11:45

21 mar

Prow. chowu gr.I

Jarosław Lewandowski

2

12:00-14:00

21 mar

Chów koni

Jarosław Lewandowski

4

14:30-17:45

21 mar

Prow. chowu gr.II

Jarosław Lewandowski

2

18:00-20:00

22 mar

Chów koni

Jarosław Lewandowski

3

8:00-10:30

22 mar

Prow. chowu gr.I

Jarosław Lewandowski

2

10:45-12:45

22 mar

Prow. chowu gr.II

Jarosław Lewandowski

2

13:15-15:15

22 mar

Prow. chowu gr.I

Jarosław Lewandowski

1

15:30-16:30

22 mar

Prow. chowu gr.II

Jarosław Lewandowski

1

15:30-16:30

23 mar

Szk. i uż. koni gr I

Aleksandra Chojnacka

3

15:00-18:00

24 mar

Szk. i uż. koni gr I

Agnieszka Olech

4

16:00-20:00

25 mar

Szk. i uż. koni gr II

Agnieszka Olech

2

15:00-17:00

25 mar

Prow. chowu gr.II

Agnieszka Olech

1

17:00-18:00

26 mar

Szk. i uż. koni gr II

Aleksandra Chojnacka

4

16:00-20:00

30 mar

Szk. i uż. koni gr I

Aleksandra Chojnacka

3

15:00-18:00

31 mar

Szk. i uż. koni gr I

Agnieszka Olech

4

16:00-20:00

1 kwi

Prow. chowu gr.II

Agnieszka Olech

3

15:00-18:00

2 kwi

Szk. i uż. koni gr II

Aleksandra Chojnacka

4

16:00-20:00


Terminarz zajęć kursu RL03 rolnik


Semestr I

Semestr II

 1

27.09 -29.09

14

27.02 - 29.02

2

03.10 - 05.10

15

12.03 - 14.03

3

10.10 - 12.10

16

26.03 - 28.03

4

17.10 - 19.10

17

02.04 - 04.04

5

07.11 - 09.11

18

16.04 - 18.04

6

14.11 - 16.11

19

23.04 - 25.04

7

21.11 - 23.11

20

07.05 - 09.05

8

05.12 - 07.12

21

14.05 - 16.05

9

12.12 - 14.12

22

21.05 - 23.05

10

09.01 - 11.01

23

04.06 - 06.06

11

18.01 - 20.01

24

18.06 - 20.06

12

23.01 - 25.01

25

25.06 - 27.06

13

13.02 - 15.02

 

 


Szczegółowy harmonogram dla kursu RL03 rolnik


W dniach 12-14.03 zajęcia odwołane!!!

Czwartek 12.03.2020r.

Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

PRODUKCJA ROŚLINNA

Piotr Ignaszak

15.50 - 16.35

Piotr Ignaszak

16.40 - 17.25

Piotr Ignaszak

17.30 - 18.15

TECHNIKA W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

18.20 - 19.05

Marek Staszewski

19.10 - 19.55

Marek Staszewski

Piątek 13.03.2020r.

Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

TECHNIKA W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

15.50 - 16.35

Marek Staszewski

16.40 - 17.25

Marek Staszewski

17.30 - 18.15

PRODUKCJA ROŚLINNA

Piotr Ignaszak

18.20 - 19.05

Piotr Ignaszak

19.10 - 19.55

Piotr Ignaszak

Sobota 14.03.2020r.

Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 8.45
8.50 - 9.35
9.40 - 10.35
10.40- 11.25

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Piotr Ignaszak
Grzegorz Sobieralski

11.30 -12.15
12.20 - 13.05
13.10 - 13.55
14.00 - 14.45

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Piotr Ignaszak
Grzegorz Sobieralski

Czwartek 26.03.2020r.

Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

TECHNIKA W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

15.50 - 16.35

Marek Staszewski

16.40 - 17.25

Marek Staszewski

17.30 - 18.15

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

Agnieszka Jakubowska

18.20 - 19.05

Agnieszka Jakubowska

19.10 - 19.55

Agnieszka Jakubowska

Piątek 27.03.2020r.

Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

Agnieszka Jakubowska

15.50 - 16.35

Agnieszka Jakubowska

16.40 - 17.25

Agnieszka Jakubowska

17.30 - 18.15

TECHNIKA W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

18.20 - 19.05

Marek Staszewski

19.10 - 19.55

Marek Staszewski

Sobota 28.03.2020r.

Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 8.45
8.50 - 9.35
9.40 - 10.35
10.40- 11.25

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Jakub Borucki
Zbigniew Kinowski

11.30 -12.15
12.20 - 13.05
13.10 - 13.55
14.00 - 14.45

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Zbigniew Kinowski
Jakub Borucki

 

 



logo biuletynu informacji publicznej BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ