Informacje dla tegorocznych absolwentów

DRODZY ABSOLWENCI

 „Wędrówką jedną życie jest człowieka” ...

Wybrany przez Was profil technikum w Naszej Szkole niewątpliwie był dla Was właśnie kolejnym etapem w wędrówce życia. Przez 4 lata byliście częścią Zespołu Szkół w Bielicach. Tu doskonaliliście swoje umiejętności, rozwijaliście zainteresowania, przeżywaliście chwile radosne, a także i smutne. Dzisiaj nadszedł dzień pożegnania…

Wszystkim, którzy pracowali na dobre imię szkoły, reprezentując nas z sukcesem na różnych konkursach, olimpiadach, w tym także turniejach sportowych oraz w poczcie sztandarowym, tancerzom zespołu Białych Kujaw, członkom Samorządu Uczniowskiego i wszystkim, którzy przygotowywali uroczystości szkolne jeszcze raz dziękujemy. Gratulujemy i dziękujemy również wszystkim rodzicom wspierającym Was i Naszą Szkołę. Bez tej współpracy nie udałoby się tyle osiągnąć.

Drodzy Maturzyści, przed Wami jeszcze ten najważniejszy egzamin – egzamin dojrzałości, którego pomyślne przejście otworzy tak naprawdę nowy etap dalszej wędrówki. Wierzymy, że jesteście dobrze przygotowani i odpowiedzialnie podejdziecie do tego zadania, a my będziemy mogli Wam pogratulować kolejnego sukcesu.

Kochani, żegnając się z Wami, życzymy wszystkim szerokiej drogi! Niech zawsze wieją dla Was pomyślne wiatry. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszą Wam mądrość, dobro a przede wszystkim szczęście. Czas się pożegnać  i ruszyć w dalszą podróż… Życzymy, abyście na dalszej drodze spotykali tylko dobrych ludzi oraz przeżywali same cudowne chwile. Wierzymy, że jeszcze nieraz się spotkamy, pamiętajcie o nas, zawsze będzie nam miło gościć Was w Naszej Szkole.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
i cała brać uczniowska Zespołu Szkół w Bielicach


puchar

Nagrody i wyróżnienia dla absolwentów

Tytuł Prymusa Szkoły uzyskała

Paulina Przewiedzikowska z klasy IV TL


Szkołę z wyróżnieniem ukończyli

Klasa IV TL:

Monika Cieślewicz, Artur Kapłoniak, Michał Kopliński, Jakub Oliwkowski, Paulina Przewiedzikowska, Klaudia Słowińska, Weronika Stawska

Klasa IV TOK:

Oliwia Czerwińska, Bartosz Nowak, Agata Wiśniewska

Klasa IV TRM:

Kinga Bergmann, Adam Gołębiewski, Jan Nyka

Klasa IV TŻ:

Weronika Częstochowska, Karolina Firek, Aleksandra Fydrych, Kinga Jańczak, Zuzanna Kałamaja, Klaudia Rutkowska, Natalia Tyrolczyk, Dominika WalkowskaNagrodzeni za pracę w Samorządzie Uczniowskim, za zaangażowanie w artystyczne życie szkoły oraz Młodzieżowej Radzie Miasta

 Klasa IV TL:

 • Monika Cieślewicz  - praca w SamorządzieSzkolnym i Młodzieżowej Radzie Miasta
 • Jakub Oliwkowski -  praca w Samorządzie Szkolnym i Młodzieżowej Radzie Miasta
 • Paulina Przewiedzikowska – praca w Samorządzie Szkolnym
 • Klaudia Słowińska – praca w Młodzieżowej Radzie Miasta

Klasa IV TOK:

 • Agata Michalak – za zaangażowanie w artystyczne życie szkoły

Klasa IV TRM

 • Jakub Bąk - za zaangażowanie w życie szkoły i klasy oraz wzorową postawę społeczną   
 • Kinga Bergmann - za zaangażowanie w życie szkoły i klasy oraz wzorową postawę społeczną
 • Patryk Łukasiewicz – praca w Samorządzie Szkolnym
 • Julia Paluszyńska  - za  reprezentowanie szkoły w zespole „Białe Kujawy”  

Klasa IV TŻ

 • Daria Filipek- za zaangażowanie w artystyczne życie szkoły
 • Karolina Firek - za zaangażowanie w artystyczne życie szkoły
 • Aleksandry Fydrych - za wzorową pracę w Samorządzie Szkolnym, zaangażowanie w artystyczne życie szkoły oraz reprezentowanie szkoły w konkursach recytatorskich,
 • Magdalena Hajdys - za zaangażowanie w artystyczne życie szkoły
 • Klaudia Rutkowska- za zaangażowanie w artystyczne życie szkoły
 • Dominika Walkowska - za  wzorową pracę  w Samorządzie Szkolnym  oraz zaangażowanie w artystyczne życie szkoły

 

Nagrodzeni za osiągnięcia sportowe

Klasa IV TRM:

Mikołaj Czajka, Adam Gołębiewski, Damian Kaczyński, Oskar Kiełpiński

Klasa IV TL:

 Michał Kopliński

Klasa IV TOK:

Kacper Leszczyński, Kinga Pawlak, Martyna Szczepaniak, Agata Wiśniewska

Klasa IV TŻ

Mateusz Wegner, Patrycja WojtaszakPodziękowanie za wzorową pracę w Szkolnym Wolontariacie "Corculum"

zobacz


Komunikat dla absolwentów

Drodzy Absolwenci!

W związku z epidemią koronawirusa z przykrością informuję, że nie będzie uroczystego zakończenia szkoły dla klas maturalnych.

Jednocześnie nadmieniam, że absolwenci naszej szkoły nie mają obowiązku natychmiastowego odbioru świadectw i mogą to zrobić w dowolnym terminie w bardziej sprzyjających warunkach i atmosferze wielkiej wspólnej radości, która miejmy nadzieję nadejdzie.

 

Absolwenci, którzy będą chcieli koniecznie odebrać świadectwa ukończenia szkoły w czasie zagrożenia epidemicznego, będą mogli to zrobić od wtorku pod warunkiem zachowania szczególnych środków ostrożności:


28.04.2020r.(wtorek)- od 9.30-14.30, klasa IV TOK- wejście główne do szkoły

28.04.2020r.(wtorek)- od 9.30-14.30, klasa IV TRM- wejście z zewnątrz z tyłu auli

29.04.2020r.(środa)- od 9.30-14.30, klasa IV TŻ- wejście główne do szkoły

29.04.2020r.(środa)- od 9.30-14.30, klasa IV TL- wejście z zewnątrz z tyłu auli.

 

Absolwenci będą wpuszczani pojedynczo co 15 minut, obowiązkowo w rękawiczkach  i maseczkach na twarzy, muszą posiadać własny długopis do podpisania odbioru dokumentu. Godzina wejścia każdej osoby musi być wcześniej ustalona z wychowawcą klasy telefonicznie, przez e- dziennik lub inny komunikator. Jeśli absolwent ma jakiekolwiek zaległości wobec szkoły (biblioteka, księgowość) – tego dnia powinien się z tego rozliczyć.

 

W następnych dniach możliwe będzie także odbieranie świadectw - jednak pojedynczo i po wcześniejszym uzgodnieniu dnia i godziny z sekretariatem szkoły.

Bardzo proszę o zastosowanie się do powyższych rygorów,  w szczególności zakazu  gromadzenia się w grupach oraz zachowania odległości 2 metrów między  osobami.

 

Myślę, że wielu z Was zaczeka jednak z odbiorem świadectwa do czasu, kiedy będziemy mogli spotkać się razem i  szczerze sobie pogratulować  wielkiego sukcesu jakim jest ukończenie szkoły oraz pożegnać się z kolegami i nauczycielami, którzy towarzyszyli Wam przez cztery lata nauki w naszej ukochanej Alma Mater.

 

Paweł Kraśny

Dyrektor Zespołu Szkół w Bielicach

logo biuletynu informacji publicznej BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ